Za towary zakupione w naszym sklepie możesz zapłacić na kilka sposobów:

1. Płatność za pobraniem

Największą zaletą wybrania tej formy płatności jest szybsza realizacja Twojego zamówienia. Towar wysyłamy niezwłocznie po zarejestrowaniu transakcji w naszym sklepie. W przypadku innych form płatności robimy to dopiero po pojawieniu się pieniędzy na naszym koncie. Jeśli zależy Ci więc na czasie wybierz ten sposób zapłaty.
Za wszystkie nabyte towary płacisz gotówką, w momencie odebrania towaru od kuriera. Prosimy o odliczenie należnej kwoty, gdyż kurier nie zawsze dysponuje odpowiednią ilością pieniędzy, żeby wydać resztę.

2. Płatność przelewem na konto

Ta forma płatności jest o tyle wygodna, że za zakupy możesz zapłacić nie wychodząc z domu np. korzystając z przelewu internetowego. Nie musisz mieć podczas odbioru przesyłki wyliczonej sumy pieniędzy.
Przelew należnej za zamówienie kwoty przelej na nasze konto za pośrednictwem swojego banku lub poczty. Wpłaty należy dokonać na numer konta sklepu.  Numer widoczny jest po złożeniu zamówienia oraz w e-mailu potwierdzającym przyjęcie zamówienia do realizacji. W związku z koniecznością zaksięgowania Twojej wpłaty na naszym koncie, wysyłka towaru może być opóźniona o 1 dzień.

3. raty

Kwotę należną za Twoje zakupy możesz spłacać w dogodnych ratach. Rozłożenie spłaty w czasie gwarantuje, że Twój portfel nie zostanie nadwyrężony. Zakupy ratalne realizujemy we współpracy z zaufanym partnerem, jakim jest Santander Consumer Bank